Raktározás, logisztika

Szerszámgazdálkodó munkakörbe kollégát keresünk automata sebességváltó-gyártás területére

Munkavégzés helye: Eger
2019. 06. 03. 08:46

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, a ZF Hungária Kft.

Automata sebességváltó-gyártás területére munkatársat keres

Szerszámgazdálkodó pozícióba.

Feladatok:

  • Gyártáshoz szükséges szerszámok, gyártóeszközök és mérőeszközök
    • beszerzése, a megrendelt tételek szállítási határidejének ellenőrzése, rendelések nyomonkövetése
    • bevételezése, tárolása, és kiadása a gyártási területekre
    • rendelkezésre állásának biztosítása a folyamatos termeléshez
    • átvétele a gyártótól, ezek készletezése SAP rendszerben
    • minimum készletszintjének felügyelete, gondoskodás az eszközök időben történő pótlásáról
    • rendszeres leltározásának végrehajtása
    • készletszintjének karbantartása az SAP rendszerben
    • egyszerűbb karbantartásainak elvégzése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, javíttatások, kalibráció

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Nagyfokú precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyök:

  • SAP ismerete
  • Emelő gépkezelő OKJ végzettség
  • Gyalog kíséretű targonca vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Rugalmas munkaidőben történő foglalkoztatást
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése