Egyéb munkalehetőségek

Projektmérnök állás manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
2019. 07. 04. 16:16

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.,

Manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területére

munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Projektmérnök

Feladatok:

  • Gépberuházások, gépbeszerzési folyamat managelése
    • szakmai egyeztetések
    • időterv és költségterv tartása
  • Tárgyalás és egyeztetés a gépgyártókkal
  • Kapcsolattartás és információ áramlás biztosítása a gépgyártók és a ZF felelős területek illetve a ZF projekttagok között
  • Megbeszélések szervezése és moderálása
  • Gépátvétel szervezése (előátvétel + végátvétel)
  • Jegyzőkönyvek készítése a megbeszélésekről
  • Riportálás a területi vezető és a projekt vezetése felé (prezentációk készítése, bemutatása)

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Projektmanagement gyakorlat
  • Angol és/vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • MS-Office ismerete
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • Kezdeményezőkészség, kreativitás, innovatív szemlélet
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Utazási hajlandóság
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése