Szállítás, fuvarozás

Tesztsofőr pozícióba munkatársat keresünk C kategóriás jogosítvánnyal

Munkavégzés helye: Eger
2019. 08. 21. 14:14

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, a ZF Hungária Kft. munkatársat keres Tesztsofőr pozícióba

Feladatok:

  • Tesztjármű vezetése közúton 3 műszakban
  • Tesztjárművek műszaki állapotának, közúti használhatóságának ellenőrzése, fenntartása
  • Járművek esztétikai állapotának gondozása, fenntartása
  • Járműnapló, úti okmányok vezetése, dokumentálása
  • Tesztleírásban szereplő feladatok ellátása

Elvárások:

  • Határozott idejű munkaszerződés vállalása
  • C kategóriás jogosítvány
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Nagyfokú precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Lojalitás, fegyelmezettség
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyök:

  • Több éves járművezetői tapasztalat
  • E kategóriás jogosítvány
  • PÁV alkalmasság

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése