Karbantartó munkatársat keresünk Egerben

ZF Hungária Kft.
Eger
2021. 07. 28.

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, a ZF Hungária Kft. munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Karbantartó

Feladatok

  • Összeszerelő gépek, teszt berendezések, szerszámgépek, szerelősorok és ipari robotok elektromos vagy mechanikus hibáinak feltárása és elhárítása, gépleállások megszüntetése
  • Karbantartási feladatok váratlan és terv szerinti elvégzése, dokumentálása
  • Részvétel a berendezések áttelepítésében, üzembe helyezésében
  • Munkalapok megfelelő dokumentálása az SAP rendszerben

Elvárások

  • Érettségi, elektromos (elektromos műszerész, technikus) vagy mechanikus szakirányú végzettség (mechanikai műszerész, gépipari technikus, géplakatos)
  • Gyártósori környezetben szerzett karbantartási tapasztalat
  • Magabiztos műszaki rajzolvasás
  • Naprakész számítógépes ismeretek
  • Pontos, önálló munkavégzés
  • Folytonos munkarend vállalása
  • Csapatban való együttműködés

Előnyök

  • Siemens PLC vezérlések kezelésében, programozásában szerzett tapasztalat
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek ismerete
  • Hajtásrendszerek ismerete
  • Csavarozógépek és présberendezések ismerete
  • Ipari robotok kezelésében, karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Szerszámgépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Összeszerelő gépek mechanikus ismerete
  • Alapszintű német vagy angol nyelvtudás
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!