Rendezvényszervező állás Heves és Borsod megyei irodáinkban

Rendezvénybázis Kft.
Eger
Nettó 250 000 Ft - 300 000 Ft / hónap
2018. 10. 15.

Rendezvényszervezéssel foglakozó miniholdingjaink folyamatos bővülése miatt keressük Heves és Borsod megyei irodáinkba kollégáinkat.

Szabad pozícióinkra pályakezdő és tapasztalt rendezvényszervező kollégák jelentkezését is várjuk.

Feladatok

Feladatok:

  • Rendezvények teljes körű szervezése és lebonyolítása, rendezvénytermek és kiegészítő szolgáltatások értékesítése
  • Kreatív koncepciók összeállítása és azok prezentálása ügyfeleink részére
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás és kapcsolatápolás, partnerkör bővítése
  • Teljes körű adminisztráció elvégzése, megrendelői igényeknek megfelelő ajánlatok és költségkalkulációk elkészítése
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, illetve tevékenységük irányítása
  • Rendezvényeken való részvétel

Elvárások

A pozíció betöltéséhez szükséges képességek:

  • Dinamikus, kommunikatív, terhelhető és stressz tűrő
  • Munkájára igényes, precíz, proaktív
  • Megbízható, ügyfélközpontú szemléletmódú
  • Jó megjelenésű
  • Jó szervező- és problémamegoldó képességgel rendelkezik

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Megbízható munkahely stabil vállalati háttérrel
  • Lendületes, jó csapat
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Korrekt juttatási csomag
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségek
  • Céges laptop, telefon, autó

Információk az állásról