Egerben biztonsági és vagyonvédelmi munkatársat keresünk

ZF Hungária Kft.
Eger
2021. 10. 26.

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, a ZF Hungária Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Vagyonvédelmi, biztonságtechnikai folyamatleírások aktualizálása, fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Rendszeres riportálás a biztonsági és vagyonvédelmi csoportvezető felé
  • A vállalat egri telephelyén a fizikai vagyonvédelem koordinálásában együttműködik a biztonsági és vagyonvédelmi csoportvezetővel, távollét esetén helyettesíti
  • A biztonságtechnikai, ellenőrző-jelző-megfigyelő rendszerek felügyelete, telepítés előkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a fenti feladatokhoz kapcsolódó beszállítókkal és szolgáltatókkal
  • A feladatreleváns GDPR és vagyonvédelmi jogszabályok naprakész ismerete
  • A vállalat vészhelyzeti tervének naprakészen tartása, tesztelési folyamat koordinálása
  • Szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

  • Felsőfokú biztonságtechnikai vagy műszaki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Vagyonvédelmi jogszabályok naprakész ismerete
  • Büntetlen előélet (30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány)
  • Magas szintű MS Office felhasználói ismeretek, táblázatok, kimutatások készítése
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Lojalitás, fegyelmezettség, következetesség a napi munkavégzés során
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyök

  • 3-5 éves vállalati vagyonvédelmi területen szerzett tapasztalat
  • Személy-és vagyonőri igazolvány vagy tanúsítvány
  • Vészhelyzet kezelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott